Vind een voertuig
Zoek en vergelijk de Ecoscore en Life Cycle Impact van voertuigen
Terug naar zoekresultaat
WLTP (1ste inschrijving vanaf 2021)
Populairste versie van dit model
49
(281 g/km)
| CO₂ | |
|---|---|
| WLTP | 267 - 281 g/km |
| NEDC | N/A |
| Voertuig | |
| Koetswerk | Break |
| Segment | Grote break |
| Deuren | 5 |
| Zitpl. | 5 seats |
| Jaar | 2024 |
| Beschikbaarheid | Tweedehands |
| Gewicht | 2159 kg |
| Aandrijflijn | |
| Brandstoftype | Benzine |
| Cylinderinhoud | 3996 cm³ |
| Vermogen | 463 kW (630 pk) |
| Batterij | |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Aandrijving | 4x4 |
| Euronorm | EURO6 |
| Testcyclus | WLTP |
#: Afhankelijk van de finale CO₂ emissie
