Vind een voertuig
Zoek en vergelijk de Ecoscore en Life Cycle Impact van voertuigen
Terug naar zoekresultaat
WLTP (1ste inschrijving vanaf 2021)
Populairste versie van dit model
( g/km)
| CO₂ | |
|---|---|
| WLTP | 332 g/km |
| NEDC | N/A |
| Voertuig | |
| Koetswerk | SUV |
| Segment | Middelgrote SUV |
| Deuren | 5 |
| Zitpl. | 5 seats |
| Jaar | 2024 |
| Beschikbaarheid | Nieuw |
| Gewicht | 2343 kg |
| Aandrijflijn | |
| Brandstoftype | Benzine |
| Cylinderinhoud | 2694 cm³ |
| Vermogen | 246 kW (335 pk) |
| Batterij | |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Aandrijving | 4x4 |
| Euronorm | EURO6 |
| Testcyclus | WLTP |
*: Voorlopige Ecoscore
